רוצים מידע מיידי ? צרו איתנו קשר עכשיו :  054-6622991 / 03-5334477 /  054-6622989 /

ברייקדאנס

Mish2_edited.jpg

ידוע גם כברייקינג ובי-בוינג. ריקוד זה משלב כוח, אקרובטיקה תנועות חזקות, סטייל, קפיצות והפגנת בטחון עצמי.

 

הברייקדאנס מהווה את אחד מיסודות תרבות היפ הופ. הסגנון מאופיין בתנועות קטועות חדות משולבות בתנועות גליות זורמות וכמו כן אקרובטיקת ריצפה ייחודית, משולבת בתרגילים ייחודיים.

מוזיקת הליווי היא מוזיקה אלקטרונית או היפ הופ משולב בסקרצ'ינג.

 

השם "ברייקדאנס" ניתן לריקוד זה מכיוון שבתחילת דרכו הוא נרקד רק לצלילי קטעי המעבר המוכרים כ"ברייק" בשירים, קטעים בהם כל כלי הנגינה השתתקו ורק המתופף המשיך לנגן את המקצב.

 

בעדידנס נקנה לתלמידים את יסודות ברייקדאנס, תוך התאמה לרמות, בשתי קבוצות - מתחילים ומתקדמים.

 

השיעור מורכב מחימום, עבודה על צעדים, תנועות ושילובים, קפיצות ואקרובטיקה בדגש על פיתוח הסגנון האישי -"פריסטייל", ומיועד לבנים ובנות אשר רוצים להתפתח בצורה מקצועית עם אפשרות להתקדם להתחרות ולהופיע ברחבי הארץ..

עדידנס הינו סטודיו לריקוד, תנועה ומחול מהמובילים בבקעת אונו, בבעלותה ובניהולה של עדי תדהר. אצלנו תוכלו להתנסות בכל ענפי הריקוד העיקריים תחת קורת גג אחת - מחול מודרני, ברייקדאנס, היפ הופ, אקרודאנס, בלט קלאסי, פאנקי ג'אז, מחול יצירתי לגיל הרך, מסלולי להקות מחול, נבחרת אקרודאנס ופעילויות נוספות כגון תחרויות ארציות ובינ"ל, שיעורים פרטיים ועוד.. בעדידנס מגוון מסלולי מחול מקצועיים,  בהם מכשירים להקות ייצוגיות על-ידי צוות מורים מהטובים והמובילים ב ישראל. לעדידנס שני סניפים - האחד בשכונת נווה סביון (אור-יהודה) והשני במתחם Go-Active Club (קריית אונו). מקצועיות, התמדה, הנאה, ריגוש ופורקן - כל אלה מובילים את חזון עדידנס !

 

כל הזכויות שמורות לעדידנס, ביה"ס לאומנויות התנועה והמחול  © 2020

 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • YouTube - Grey Circle