חוגים ומסלולים

בעדידנס מגוון מסלולים המתאימים לכל שכבת גיל ורמה.

מסלול חוגי - חוג אחד, או שילוב של שני חוגים. מתאים לצעירים ומתחילים בעולם הריקוד. כאלו שמעוניינים לטעום ולהתנסות.....

מסלול מקצועי - שלושה חוגים ומעלה. מסלול המשלב מגוון טכניקות וסגנונות ריקוד כגון בלט קלאסי, ג'אז, היפ הופ, מודרני אקרודאנס ועוד. מתאים לאלו המעוניינים להתמקצע ומהווה הכנה לשילוב במסלולי הלהקות. תלמידי המסלול המקצועי יקחו חלק בהופעות ומגוון פעילויות נוספות במשך השנה.

מסלול להקות ונבחרת אקרודאנס - הכשרה ברמה בגבוהה ביותר, בכל קשת הסגנונות שאנו מציעים. בנוסף להופעות ולפעילויות השוטפות של הסטודיו, השתתפות בהפקות ותחרויות בארץ ובעולם.

ברייקדאנס
ברייקדאנס
MOLD5349.jpg
2M6A8056.jpg
IMG_3846.jpg
MOLD5148.jpg
ברייקדאנס

מחול מודרני

didi_scan0003 (9)_edited_edited.jpg
FB_IMG_1563193001061.jpg

בראשית המאה העשרים, התפתח בארצות הברית ובאירופה המחול המודרני כתגובה מרדנית לבלט הקלאסי, שהיה סגנון הריקוד המרכזי ולו חוקים ברורים ונוקשים.

המטרה המוצהרת של המחול המודרני הוא פיתוח הסגנון האישי של הרקדן ומקסום ההבעה האישית בריקוד. המחול המודרני נוצר מתוך מרד נעורים במוסכמות ונוקשות הבלט הקלאסי ובמילים פשוטות: כאן הכל מותר.

יסודות התנועה של המחול המודרני בהחלט מושתתים על הבלט הקלאסי ומאוד מומלץ לשלב בין השניים.

בעדידנס נקנה את יסודות המחול המודרני: כוראוגרפיה חופשית וזורמת, הכוללת קפיצות, נפילות, כריעות על הרצפה, תנועות גוף חדות, שימוש באביזרים והרבה משחקי הבעות פנים.

 

אקרודאנס

Mish2_edited.jpg

תנועות הריקוד באקרודאנס מתבססות על בלט, ג'אז, לירי ומחול מודרני בשילוב אקרובטיקה.

הסגנון מאופיין בכריאוגרפיה ייחודית, הממזגת פנימה לעולם המחול גם את עולם האקרובטיקה. תנועות ומעברים זורמים מעולם הריקוד יחד עם מבנים, פרמידות ואלמנטים אקרובטיים מעולם התעמלות הקרקע.

אקרודאנס פופולרי בעולם הריקוד אך גם בתיאטרון, מחול מקצועי ועד להפקות קרקס עכשוויות כגון אלה על ידי Cirque du Soleil, ולאחרונה הסגנון תופס תאוצה בארץ.

בעדידנס נקנה לתלמידים את יסודות המחול והאקרובטיקה, תוך התאמה לרמות וגילאים.
בשיעורים נעבוד על חיזוק השרירים והיכולות הפיזיות, תרגילי אקרובטיקה, מבנים, קואורדינאציה, קצב וכמובן טכניקות ותנועות מעולם המחול, לרקע מוזיקה קצבית וסוחפת.

עדידנס הינו הסטודיו המוביל בישראל בתחום האקרודאנס,  ובעל הישגים מרשימים ברמה העולמית בתחרויות DWC. משתתפי החוג יוכלו להתקדם לנבחרת האקרודאנס של עדידנס, אשר ידועה ברמתה הגבוהה.

 

מסלול להקות ונבחרת אקרודאנס

didi_scan0003 (9)_edited_edited.jpg
FB_IMG_1563193001061.jpg

הכשרה ברמה הגבוהה ביותר, ובכל קשת הסגנונות שעדידנס מציעים. 

מתאים לאלו אשר חיים את הריקוד, והבמה היא בית שני להם. אלו המוכנים להתמסר ולהשקיע ולספוג מכל העולמות.

במסגרת הלימודים, יועברו לתלמידים שיעורים במגוון סגנונות ע"י מיטב המורים, בשילוב אימפרוביזציה, יצירה וכוראוגרפיה, ודגש על הכשרה טכנית והקניית הכלים והיכולות לרקוד באופן מקצועי בסטודיו ועל הבמה.

בנוסף להופעות ולפעילויות השוטפות של הסטודיו, הלהקות והנבחרת משתתפות בהפקות ותחרויות בארץ ובעולם כגון תחרות ריקוד עולמית DWC, תחרות i-Believe ועוד. המסלולים המקצועיים בעדידנס למעשה מהווים הכנה מצוינת למעבר למסלולי הלהקות או אל נבחרת האקרודאנס.

 

ההרשמה למסלול הלהקות או לנבחרת האקרודאנס מותנית במעבר מבחן התאמה.

Mish2_edited.jpg
bar.etz.PNG
 

ברייקדאנס

Mish2_edited.jpg

ידוע גם כברייקינג ובי-בוינג. ריקוד זה משלב כוח, אקרובטיקה תנועות חזקות, סטייל, קפיצות והפגנת בטחון עצמי.

 

הברייקדאנס מהווה את אחד מיסודות תרבות היפ הופ. הסגנון מאופיין בתנועות קטועות חדות משולבות בתנועות גליות זורמות וכמו כן אקרובטיקת ריצפה ייחודית, משולבת בתרגילים ייחודיים.

מוזיקת הליווי היא מוזיקה אלקטרונית או היפ הופ משולב בסקרצ'ינג.

השם "ברייקדאנס" ניתן לריקוד זה מכיוון שבתחילת דרכו הוא נרקד רק לצלילי קטעי המעבר המוכרים כ"ברייק" בשירים, קטעים בהם כל כלי הנגינה השתתקו ורק המתופף המשיך לנגן את המקצב.

השיעור מורכב מחימום, עבודה על צעדים, תנועות ושילובים, קפיצות ואקרובטיקה בדגש על פיתוח הסגנון האישי -"פריסטייל", ומיועד לבנים ובנות אשר רוצים להתפתח בצורה מקצועית עם אפשרות להתקדם להתחרות ולהופיע ברחבי הארץ..

בעדידנס נקנה לתלמידים את יסודות ברייקדאנס, תוך התאמה לרמות, בשתי קבוצות - מתחילים ומתקדמים.

 

היפ הופ

shay.jpeg
daniellebaruch.JPG

סגנון ריקוד מאוחר יחסית, שהתפתח בשנות ה-70 ברחובות ניו-יורק, ומהווה היום סגנון מרכזי לכל דבר.

נוער אפרו-אמריקאי, ומהגרים לטינים, הם שיצרו את תרבות ההיפ הופ, המשלבת את ארבעת היסודות :
ראפ, ברייקדנס, DJ וגרפיטי. הריקוד מאופיין בהרבה תנועה דינאמית וחופשית, הרבה קפיצות, תנועות גסות ואקרובטיקה. להיפ הופ זרמים נוספים כמו פאנקי היפ הופ, שהתפתח בקליפים ב-MTV ועוד.

בעדידנס נלמד סגנונות ההיפ הופ השונים בשיעורים קצביים ודינאמיים. השיעור מתחלק ל-2 חלקים:

חימום - המשפר גמישות וכח, בשילוב עם לימוד מושגי יסוד.
 

צעדי בסיס - קומבינציית משפטים תנועתיים המורכבים מתנועות וצעדים שונים עד להרכבת ריקוד.

רקדני ההיפ הופ בעדידנס משתתפים בהופעות ותחרויות בכל רחבי הארץ.

 
 

בלט קלאסי

bar.etz.PNG

ריקוד זו שפה.

כמו בשפה המדוברת, בה קיימות אותיות המרכיבות מילים, אשר מרכיבים משפטים בעלי הגיון , כך גם הריקוד - מורכב מחומרי תנועה ותנוחה, אשר בחיבורים בניהם יוצרים הגיון תנועתי.

בלט קלאסי הנו הבסיס לכל סגנונות המחול ומהווה את אוצר המלים הבסיסי בשפת הריקוד.

השפה התנועתית היא אלגנטית ואסתטית, מחזקת ומאריכה את השרירים, ולאחר ש"אוצר המילים" הבסיסי נלמד אפשר להמציא אין ספור וריאציות וריקודים.

בעדידנס הבלט מחולק על פי רמות וגילאים. בשיעורים נקנה לתלמידים את יסודות הבלט הקלאסי, חימום ותרגילי בר, תרגילי אמצע ופינה ושיעורי דמי פוינט ופוינט שוז למתקדמות.

הגיל הרך

didi_scan0003 (9)_edited_edited.jpg
FB_IMG_1563193001061.jpg

בעדידנס מאמינים שאת הרקדן שבך אפשר ורצוי לשחרר ולבטא כבר בגיל צעיר.

גוזלים (גילאי +4) ואפרוחים (גילאי 5-6) הינם מסלולי תנועה ויצירה לגיל הרך.

במסלולים נשלב תנועה, יצירה ומוסיקה, תוך פיתוח תחושת הקצב, היכרות עם הגוף ויכולותיו, שימוש במרחב, קואורדינאציה ואינטראקציה בקבוצה.

במהלך השיעורים נקנה לקטנטנים טכניקות ריקוד שיהוו את היסודות והבסיס להמשך לימודי המחול, במסלול מורכב משני שיעורים בסגנונות ריקוד שונים:

בלט קלאסי - בשיעור זה נקנה את יסודות הבלט, יציבה נכונה, עבודה על החזקת הידיים והרגליים .תרגול ושיפור הקורדינאציה, והכרת המרחב.

ג'אז - שיעור דינאמי וקצבי, המפתח את תחושת הקצב והמרחב. השיעור מורכב מחימום, עבודה על תנועות וצעדי בסיס, קפיצות וריקוד.

 

עדידנס הינו סטודיו לריקוד, תנועה ומחול מהמובילים בבקעת אונו, בבעלותה ובניהולה של עדי תדהר. אצלנו תוכלו להתנסות בכל ענפי הריקוד העיקריים תחת קורת גג אחת - מחול מודרני, ברייקדאנס, היפ הופ, אקרודאנס, בלט קלאסי, פאנקי ג'אז, מחול יצירתי לגיל הרך, מסלולי להקות מחול, נבחרת אקרודאנס ופעילויות נוספות כגון תחרויות ארציות ובינ"ל, שיעורים פרטיים ועוד.. בעדידנס מגוון מסלולי מחול מקצועיים,  בהם מכשירים להקות ייצוגיות על-ידי צוות מורים מהטובים והמובילים ב ישראל. לעדידנס שני סניפים - האחד בשכונת נווה סביון (אור-יהודה) והשני במתחם Go-Active Club (קריית אונו). מקצועיות, התמדה, הנאה, ריגוש ופורקן - כל אלה מובילים את חזון עדידנס !

 

כל הזכויות שמורות לעדידנס, ביה"ס לאומנויות התנועה והמחול  © 2020

 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • YouTube - Grey Circle