תקנון האתר

אתר זה (“האתר”) המופעל ע”י עדידנס (“עדידנס” או “החברה”) משמש גם בתור אתר מכירות לרכישת אפנה וביגוד (“המוצר”), וגם להרשמה לסדנאות, חוגים ופעילויות ("השירות") האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של שירות ו/או מוצר באמצעות האינטרנט, בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת השירות/המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתה.

 

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי שירות ו/או המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה באמצעות WhatsApp +972546622991 או בדואר אלקטרוני :

הזמנות מוצר
אנו עובדים עם יצרן מוצרים על פי דרישה. המוצרים מיוצרים במתקנים מסביב לעולם.
בהתאם למוצר שנרכש, היצרן יבצע ייצור ושילוח מהמקום המתאים והיעיל ביותר.

 

  • כיצד אוכל לעקוב אחר ההזמנה שלי?
    קישור מעקב יתקבל באמצעות דוא"ל כאשר ההזמנה שלך תשלח. אם יש לך שאלות לגבי המעקב או המשלוח שלך, צור איתנו קשר ב- pod@adidance.co.il .

     

  • קיבלתי מוצר שגוי / פגום, מה עלי לעשות?
    אנו כל כך מצטערים אם המוצר שהזמנת הגיע פגום. כדי לעזור לנו לפתור את זה במהירות, אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת pod@adidance.co.il תוך 14 ימים מקבלת המוצר, עם תמונות של המוצר הפגום, מספר ההזמנה שלך וכל פרט אחר. אנו נחזור אליך עם פתרון בהקדם האפשרי!

ביטול עסקה - מוצרים
לאחר ביצוע הזמנה ואישור עסקה, הזמנה מועברת אוטומטית אל יצרן מוצרים על פי דרישה, אשר יכניס את המוצר לייצור 3-7 ימים מיום הקבלה. כל עוד המוצר לא נכנס לייצור, ניתן לבטל את העסקה ישירות מולנו באמצעות WhatsApp +972546622991 או בדואר אלקטרוני לכתובת pod@adidance.co.il . במידה והמוצר עבר לייצור, ביטול העסקה יהיה בהתאם לחוק הגנת הצרכן. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

 

החזרים כספיים - מוצרים
החזרים יינתנו רק ללקוחות שקיבלו פריט שגוי או פגום. במידה והמוצר פגום (או אינו המוצר שהזמנת) אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת pod@adidance.co.il תוך 14 ימים מקבלת המוצר, עם תמונות של המוצר פגום, מספר ההזמנה שלך וכל פרט אחר. אנו נחזור אליך עם פתרון בהקדם האפשרי!

 

החלפות/החזרות מוצרים
נכון לכעת, אנו לא מציעים החזרות והחלפות של מוצרים, אך אם יש משהו לא בסדר בהזמנתך, צרו איתנו קשר ב- pod@adidance.co.il .

 

האם אוכל להחליף מוצר לצבע אחר וא/ מידה שונה?
נכון לכעת, אנו לא מציעים החלפות צבע ו/או מידה של מוצר שנרכש. אם אינך בטוח איזה מידה מתאימה לך, נא עיין במדריך המידות. יש לנו אחד כזה לכל פריט המופיע בחנות שלנו, בעמוד תיאור המוצר. באופן נדיר, יתכן ופריט שהזמנת תויג במידה בצורה שגויה. אם זה המקרה, נא שלח לנו דוא"ל לכתובת  pod@adidance.co.il תוך 14 ימים מקבלת המוצר, עם תמונות של המוצר השגוי, מספר ההזמנה שלך וכל פרט אחר. אנו נחזור אליך עם פתרון בהקדם האפשרי!

ביטול עסקה - שירותים

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן לבטל עד 14 יום ממועד העסקה. במידה ומדובר בעסקה מתמשכת (חוגים/מסלולים וכדומה) אשר עברו יותר מ-14 ימים מתחילתה, אזי תנאי הביטול יהיו בהתאם לתקנון הרישום של עדידנס.

אבטחת מידע ופרטיות
החברה, כמו גם גורמי משנה נוספים הפועלים מטעמה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס ההזמנה על מנת לספק לך המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין. בכפתור “שלח” יש משום הסכמה לחברה או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות מייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של עדידנס. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק.

 

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר עדידנס בכלל ובחנות adidance online בפרט, הינן רכושה הבלעדי של עדידנס. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מחנות adidance online, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

 

דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך של מחוז 
תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

 
חלקים רבים מתקנון זה הועתקו באישור מאתר iWebsite